Sinds november 2010 kan je bij Facebook een gratis @Facebook.com e-mailadres aanmaken. Je adres bevat dezelfde naam als in jouw username, bijvoorbeeld:
- Profile: facebook.com/username
- Email: username@facebook.com
Username maken
Heb je nog geen username, dan kan je een Facebook username instellen of tijdens het aanmaken van je adres. Bij de meeste gebruikers is de combinatie van hun naam en familienaam nog beschikbaar. Als dit niet meer zo is zal je iets creatiever moeten zijn.
Om zo’n e-mailadres aan te maken ga je naar je berichten inbox en klik op de link “Claim your Facebook email”. Zie je nog geen link, dan moet je even een Facebook e-mail uitnodiging aanvragen.
Wat te verwachten
Zodra je jouw e-mailadres hebt aangemaakt kunnen mensen je een e-mail sturen via de traditionele e-mail systemen (bijvoorbeeld Hotmail, Yahoo of Gmail), en de e-mails zullen verschijnen als Facebook-berichten.
Bij het versturen vanaf je Facebook adres worden je mails geformatteerd zoals een Facebook-bericht, inclusief je naam, profielfoto en boodschap.
@facebook.com automatische default
Vandaag veranderde Facebook alle e-mailadressen van haar gebruiken naar @facebook.com zonder daarvoor eerst toestemming te vragen. Deze ongevraagde aanpassing is eentje uit een lange rij van fouten en schandalen. Soms is de waarheid hard om te verduren. Sommige gebruikers melden dat hun default e-mail nog niet werd aangepast, maar hoogstwaarschijnlijk zal de wijziging binnenkort alle accounts treffen.
Een oplosing is gelukkig erg eenvoudig.
- Uiteraard moet je om te beginnen eerst inloggen op je Facebook account.
- Ga naar je profiel en klik door naar de info/about pagina.
- Scroll naar het overzicht van je contactinformatie tot je jouw e-mailadres(sen) ziet staan.
- Klik op ‘edit’ en stel opnieuw je primaire e-mailadres in.
- Opslaan en Facebook vervloeken.
Om te dubbelchecken kan je jouw profielpagina nog even herladen.
ik ben berna.
Hallo Berna. Ik ben Stijn. Alles goed?
niet leuk wantjk wil op facebook
Facebook is de andere kant op.
Allé hopelijk ist deze x gelukt want ktijg er de krulle van
van wat krijg je dekrule ,niet duidelijk
heey.. ik ben tina en heb een vraagje over facebook.
ik kan dus niet meer op mijn acount en het is echt dom!!
er komt altijd dat ik een beveilegings code moet in voeren maar ik krijg die domme code niet.. weet iemand wat ik moet doen?? plz groetjes tina :)
Misschien eens even een andere browser proberen, en daar jouw paswoord resetten. Laat je weten of het werkt?
ge hegt normaal een gsm nummer moeten ingeven en normaal moet je die aan krijgen
leuke dingen
Zeg dat wel. :)
facebook is een leuke site en nu heb ik een e-mail met facebook NICE
fecebook is leuk
om met je vrienden te prate
Hoi Mensen,
Weet iemand de server instellingen voor de inkomende facebook mail?
Groetjes Barthold
De eerste keer:5 dagen eruit!,daarna 15 dagen:niet aankomen,,nu 30 dagen daaruit??Ik weet niet waarom:eerst 45 dagen in coma+de rest,,maar waarom van Facebook ???
Ik heb niks misdaan,echt !!
Ik heb een vraag aan jullie hoe komt het da ik op mijn eerste facbook nie meer graag ik heb in tussen al 7nieuwe moeten aanmaken en er zijn nog problemen er mee hoe komt het als ik me mag afvragen kijk als het azo is moe ik geen FACEBOOK meer hebben het is een kloote site
nee