Volgend jaar starten de Olympische spelen in Londen. Daar nemen ’s werelds beste atleten het tegen elkaar op. Daarnaast zijn er nog de paralympics, voor andersvaliden.
Een gelijkaardig maar minder bekend event zijn de Olympische spelen voor Brandweer, waarbij zowel individuele als groepssporten aan bod komen. Drie verdiepingen beklimmen in 10 seconden?
Onderschat het vooral niet!
Gepubliceerd door Stijn Vogels
Stijn Vogels, een erkende expert in geopolitieke en technologische trends, analyseert wereldgebeurtenissen sinds 2003. Met een geschiedenisdiploma van de Universiteit van Gent worden zijn inzichten gepubliceerd op zijn blog, Aardling, en sociale media platforms. Stijn heeft ook een wereldwijde schrijversgemeenschap opgezet gericht op internationale betrekkingen. Gekend voor "connecting the dots" tussen technologie en politiek, streeft hij ernaar 'goed te doen' door middel van zijn doordachte analyses en waardevolle perspectieven op onze snel veranderende wereld.
Bekijk meer berichten