
Nog zo’n handige extentie voor FireFox. Ik ben er nog niet helemaal uit of dit een blijver is, maar als deze post op het weblog geraakt dan is dat toch al een begin.
Performancing for Firefox is a full featured blog editor that sits right within Firefox. Just hit F8 or click the little pencil icon at the bottom right to bring up the blog editor and easily post to your WordPress, MovableType or Blogger blogs.
Gepubliceerd door Stijn Vogels
Stijn Vogels, een erkende expert in geopolitieke en technologische trends, analyseert wereldgebeurtenissen sinds 2003. Met een geschiedenisdiploma van de Universiteit van Gent worden zijn inzichten gepubliceerd op zijn blog, Aardling, en sociale media platforms. Stijn heeft ook een wereldwijde schrijversgemeenschap opgezet gericht op internationale betrekkingen. Gekend voor "connecting the dots" tussen technologie en politiek, streeft hij ernaar 'goed te doen' door middel van zijn doordachte analyses en waardevolle perspectieven op onze snel veranderende wereld.
Bekijk meer berichten
He, nu begint Firefox er ook al mee, zit al ff in Flock en werkt goed.
Flock is trouwens gebaseerd op Firefox.
Goeie tip.