Secret Agent Calvin Hobbes

De strips over Casper en Hobbes door Bill Watterson staan hier al jaren in de kast. Het was vriendin A. die me ze leerde kennen toen ik aan de UGent studeerde. Sindsdien blader ik met plezier door de albums hier in de boekenkast.

In de strips zijn Casper en Hobbes nog kleine kinderen. Op deviantArt maakte kizer180 enkele tekeningen met een iets oudere Calvin en Hobbes als geheime agenten. Gezien de grote fantasie van de kleine jongen lijkt me dat geen onrealistische carrièrekeuze.


Secret Agent Calvin Hobbes by *kizer180 on deviantART


Secret Agent Calvin Hobbes: Meet Dr. Robin by *kizer180 on deviantART

Gepubliceerd door Stijn Vogels

Sinds 2003 deelt Stijn Vogels zijn mening over mondiale merkwaardigheden. Gewapend met een geschiedenisdiploma en een scherpe pen zoekt hij naar zin in de chaos. Misschien vind je iets wat je aan het denken zet. Misschien ook niet. Maar dat is het risico van nieuwsgierigheid.

Doe mee met de conversatie

2 reacties

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *