How Belgium was made
Gepubliceerd door Stijn Vogels
Sinds 2003 deelt Stijn Vogels zijn mening over mondiale merkwaardigheden. Gewapend met een geschiedenisdiploma en een scherpe pen zoekt hij naar zin in de chaos. Misschien vind je iets wat je aan het denken zet. Misschien ook niet. Maar dat is het risico van nieuwsgierigheid. Bekijk meer berichten
Laat die muziek maar eens een uur of zes aan staan. Het wordt een perfect marteltuig (hallo Amerikanen in Irak?)
Ik weet niet waarom of hoe, maar het is redelijk irritant dat uw oude blogfeeds steeds opnieuw verschijnen bij planet-gent en planet-ugent. Fix dat eens. Als ge wilt.
*gaat even FeedBurner op zijn bakkes geven*
FeedBurner was duidelijk niet erg onder den indruk, want het is nog steeds van dattem.
Misschien te hard erop gemept.
Wanneer ik naar Planet-Ugent kijk lijkt alles in orde. Berichten staan daar met de juiste timestamp. Bij PlanetGent zijn deze en de vorige feed niet eens (meer) opgenomen. Krijg jij die oude blogfeeds in een aparte feedreader of op de pagina zelf?
Om de één of andere reden denkt Bloglines dat deze post rond 3:42 vanmorgen is geüpdatet. Weet ook niet waarom
Da’s een bekend probleem, en een van de redenen waarom ik mijn feeds geëxporteerd heb en naar Google Reader ben vertrokken. Fluitje van een cent overigens. Volgens de Google Reader kreeg die post vanmorgen om 5:13 een update. Bizar.