Een schoon gezichtje, vuile praat en een vette beat. Dat is Azealia Banks, een 20-jarige MC uit Harlem, New York City. Kenners bestempelden haar reeds als de ontdekking van 2011, al neem ik aan dat ze in België alsnog een volledig onbekende is. We zien wel wat er van komt. Haar nummer 212 zet ik in ieder geval regelmatig op om eens goed los te gaan.
Gepubliceerd door Stijn Vogels
Sinds 2003 deelt Stijn Vogels zijn mening over mondiale merkwaardigheden. Gewapend met een geschiedenisdiploma en een scherpe pen zoekt hij naar zin in de chaos. Misschien vind je iets wat je aan het denken zet. Misschien ook niet. Maar dat is het risico van nieuwsgierigheid. Bekijk meer berichten
Hmmm, nog niet bekend? Liedje geript van Lazy Jaz (op en top BE…) maar toegegeven, zeer leuk gedaan en clip mag er ook wezen.
Zo goed ken ik de muziekwereld nu ook weer niet. Lazy Jef? Die zal ik eens moeten opzoeken.