Oudjaar in de Ardennen

Op 31 december zijn Loes en ik met de trein naar het verre Boutersem gereden. Samen met mijn goede vriend Jef en z’n lieftalige Mieke gingen we een stevige wandeling maken in de Ardennen, om daarna ons buikje te vullen met allemaal lekkers. Het doel was: “prijs eten delen we,gn cad. relaxed en nt duur.”

Eerst dus naar de Ardennen, ergens nabij Houffalize. De familie van Jeffos bezat (een gedeelte van) een vallei in de buurt, waar de oostelijke Oerthe doorheen stroomt. Beneden lag nog sneeuw, hoger was die al grotendeels gesmolten.

Oudjaar in de Ardennen

Gepubliceerd door Stijn Vogels

Sinds 2003 deelt Stijn Vogels zijn mening over mondiale merkwaardigheden. Gewapend met een geschiedenisdiploma en een scherpe pen zoekt hij naar zin in de chaos. Misschien vind je iets wat je aan het denken zet. Misschien ook niet. Maar dat is het risico van nieuwsgierigheid.