Omote 3D koppel

Binnenko­rt ver­schi­jnt in Tokyo een onge­wone pop-up pho­to booth. Bezoek­ers komen niet buiten met een foto, maar een 3D geprint figu­urt­je van zichzelf.

Klanten van de winkel wor­den eerst grondig ges­cand gedurende 15 minuten. Dat mod­el wordt ver­vol­gens met de com­put­er ver­fi­jnd en in 3D uit­geprint. De figu­urt­jes zijn beschik­baar in drie for­mat­en: small (10cm en 50g), medi­um (15cm en 100g) en large (20cm en 200g).

Omote 3D grootte

Omote 3D vamp

De Omote 3D fotowinkel opent zijn deuren van 25 novem­ber 2012 tot 14 jan­u­ari 2013. Klanten mogen zich verwacht­en aan een kost­pri­js van min­stens 200 euro (21.000 Japan­ese yen). Dat lijkt me peanuts als je ziet wat voor een gede­tailleerd, uniek werk­stuk je daar­voor in de plaats kri­jgt.

Omote 3D kimono

Print­en we bin­nenko­rt alle­maal ons eigen speel­go­ed?

Gepubliceerd door Stijn Vogels

Natural born probleemoplosser met een oog voor usability, design, trends en details. Professioneel bezig met letterwoorden als SEO, SEA, SMO, DIY en CYA.

Doe mee met de conversatie

1 reactie

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *