Ze zijn er

by Stijn Vogels on mei 26, 2005

En niet alleen. De muggen. Wat haat ik het wanneer ze ‘s nachts, als je tracht te slapen, aan je oor komen zzzoemen. Misschien was het niet zo’n goed idee om vanavond het raam zolang open te laten staan. Veel keuze was er niet, want volgens de thermometer is het hierbinnen nog steeds 30°c. Een mens zou voor minder blokken met het raam open.

Maar over die muggen dus. Zeker 20 heb ik er al doodgemept, zowel van die kleine gele als zulke grote bruin-rode. Dat het stilaan zomer begint te worden is wel fijn, maar dan toch liefst zonder die onaangename kantjes.

Wist je dat je automatisch op de hoogte kan blijven van de laatste nieuwtjes op dit log? Heel eenvoudig: kies of je de nieuwste berichten wil ontvangen in je e-mail of via de RSS feed.
In ieder geval bedankt voor je bezoek en nog veel leesplezier!

The End... of lees iets anders ↓

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

You can use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Older post: Gent ontwaakt

Newer post: Links, 27 mei 2005