World Press Photo 2004

by Stijn Vogels on februari 13, 2004

Dadelijk naar Gent-Sint-Pieters perron twee en dan ben ik tegen half acht hopelijk thuis. Ik heb net De Standaard gekocht, een speciale editie. Aanleiding is de uitreiking van de World Press Photo Awards, de prijzen voor de beste persfoto’s. Voor één keer brengt de krant nieuwsfeiten, culturele stukken, wetenschapsverhalen en opiniebijdragen aan de hand van foto’s. Misschien kom ik nog wel enkele mooie prentjes tegen om op mijn kast te kleven.

Anyways, tijd om in te pakken want ik moet nog een bus vinden en een broodje kopen voor onderweg. Toedeloe en tot zondagavond!

Wist je dat je automatisch op de hoogte kan blijven van de laatste nieuwtjes op dit log? Heel eenvoudig: kies of je de nieuwste berichten wil ontvangen in je e-mail of via de RSS feed.
In ieder geval bedankt voor je bezoek en nog veel leesplezier!

The End... of lees iets anders ↓

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

You can use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Older post: Hero / Ying xiong (2002)

Newer post: Crimson Room