WK voetbal 2006 in Duitsland

by Stijn Vogels on juni 9, 2006

Crouch the robotNa een niet-zo-heel-erg-wervelende openingsceremonie met veel dijengeklets en wat saai pieten van de FIFA, is het WK voetbal in Duitsland eindelijk van start gegaan. Binnen een klein kwartier volgt de aftrap van de allereerste match, tussen de Duitse Mannschaft en ietwat onbekende Costa Rica. Naast de onvermijdelijke Brazilianen is Duitsland een van de favorieten om de beker te winnen, dus deze eerste match zal hopelijk de moeite worden.

België doet niet mee, na een controversiële voorronde. Ook jammer is dat je voor de uitzendingen bij Kanaal 2 terrecht moet. Tijdens dit wereldkampioenschap dus geen commentaar van Frank Raes (helaas), en hoogstwaarschijnlijk ook een hele boel commerciële onderbrekingen. Maar verder dan dat hoor je mij niet klagen. Drie weken voetbalgenot, beter kan de zomer niet beginnen!

    Duitsland — Costa Rica, Allianz Arena, München
    18u00 | 00: Een minuut stilte voor alle in 2006 overleden voetballers.
    18u02 | 02: Die klok is toch echt veel te groot, hopelijk doen ze daar wat aan.
    18u06 | 06: 1-0 door Philip Lahm (#16).
    18u12 | 12: 1-1 door Paolo Wanchope (#9), net geen buitenspel.
    18u17 | 17: 2-1 door Miroslav Klose (#11), hoog tempo, hopelijk vallen ze nu niet stil.
    18u47 | 47: Drie goals tijdens één helft is allesbehalve slecht. Het overwicht is duidelijk voor te Duitsers, maar het is aan Costa Rica om zich tijdens de tweede helft niet opnieuw weg te laten drukken.
    19u17 | 57: 3-1 door Miroslav Klose (#11), straks een hat-trick?
    19u33 | 73: 3-2 door Paolo Wanchope (#9), met nog een kwartier te gaan.
    19u47 | 87: 4-2 door Torsten Frings (#8), Costa Rica gaat knock out.

Ook op het internet zijn er heel wat weblogs te vinden die zich exclusief bezighouden met het WK voetbal in Duitsland. Neem nu bijvoorbeeld het veelzeggende Worldcupblog.org. Zelf ga ik proberen het voetbalblog van de BBC in het oog te houden. Het team dat daar de zaken in het oog moet houden lijkt me van erg goede kwaliteit.

Wist je dat je automatisch op de hoogte kan blijven van de laatste nieuwtjes op dit log? Heel eenvoudig: kies of je de nieuwste berichten wil ontvangen in je e-mail of via de RSS feed.
In ieder geval bedankt voor je bezoek en nog veel leesplezier!

The End... of lees iets gelijkaardig ↓

{ 4 comments… read them below or add one }

1

Evelien 06.09.06 at 19:19u

Hmmm, ah ja, het WK voetbal.

Om eerlijk te zijn: het interesseert me geen zak

2

stijn v. 06.09.06 at 19:19u

Voor die een keer om de vier jaar moet je dat dan maar gedogen.

3

Pierre Vis 06.09.06 at 20:20u

Mooie opener en wat een magistrale goal van Frings!!

4

Goya 06.10.06 at 10:10u

Ik heb de indruk dat je wel hebt uitgekeken naar het WK

Ik vul enkel de dag erna op de WK-spreadsheet (door Microsoftverspreid) de uitslagen in en dat is mijn manier van het volgen van het WK

Leave a Comment

You can use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Older post: Media Morgen: test jezelf

Newer post: Als een ijsje bij warm weer