Met de Newsmap van Marumushi gaat dat héél eenvoudig. Het heeft wat weg van 10x10, maar dan zonder de afbeeldingen. Onder de motorlap van dat alles doet Google News het werk.
Het is mogelijk te kiezen uit het nieuws van 11 landen, met een filter voor onderwerpen als nationaal, internationaal, economie, sport, etc. De belangrijkheid van een nieuwsitem is afhankelijk van de grootte van het kader. Nadeel is wel dat op die manier de minder ‘populaire’ feiten naar de achtergrond verdwijnen. Voor België is voorlopig nog geen variant beschikbaar.


{ 3 comments… read them below or add one }
Heel overzichtelijk vind ik het wel niet…
How do I justify my text left AND right like yours? What’s the code that I would post into my template?
@ Blondie: Follow these steps.
.primary .item .itemtext, but yours may sayPost-bodyor something like that.text-alignand replacetext-align:leftwithtext-align:justify.If you have any doubts that you might be wrong, just use the preview-button to make sure. That’s all, really.