De Da Vinci code

by Stijn Vogels on oktober 20, 2004

Tegenwoordig is het een (niet altijd even populair) boek van Dan Brown, maar wist u dat The Da Vinci Code ook een moeilijk spel is dat u via het internet kan spelen?
Wel ja, eigenlijk zijn er twee versies van dat spel. Ik bedoel hier de oudste versie, die al bestond nog voor het boek uit was. In dit spel is het de bedoeling dat je de vragen oplost die aan jou worden gesteld. De eerste twee vragen zijn nog tamelijk makkelijk als je iets van kunst afweet. De volgende zijn echter heel wat lastiger. Wil je graag zelf eens proberen? Klik dan hier.

(Als je het voornoemde boek in je bezit hebt zou je in staat moeten zijn om deze nieuwere versie van het spel te kunnen spelen.)

Wist je dat je automatisch op de hoogte kan blijven van de laatste nieuwtjes op dit log? Heel eenvoudig: kies of je de nieuwste berichten wil ontvangen in je e-mail of via de RSS feed.
In ieder geval bedankt voor je bezoek en nog veel leesplezier!

The End... of lees iets gelijkaardig ↓

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

You can use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Older post: Zomerpaleis

Newer post: Twee hondjes