Avatar (2009) preview

2 jaren, 174 dagen oud · 167 woorden · in Films

Avatar film

Avatar, de nieuwe film van James Cameron, heb ik in sneak preview kunnen bekijken dankzij twee tickets van Lamazone. De eigenlijke première van Avatar in België is pas voor midden december voorzien.

Nog een extra meevaller want de film werd opgenomen met een speciale 3D-camera. Eigenlijk zijn het twee high-definition–camera’s in één apparaat. Combineer dat met een speciale projector en brilletje, en je krijgt de illusie van diepte.

Dit wordt m’n eerste 3D-film in een bioscoop. Ik ben wel eens benieuwd.

Verhaal

Jake Sully, ex-marinier, wordt door een experiment omgevormd tot een blauwe alien. Samen met enkele andere ‘Chinese vrijwilligers’ wordt hij naar de planeet Pandora gestuurd om die te koloniseren.

Op Pandora woont echter al een volk: de mysterizue Na’vi. Deze wezens zijn technologisch gezien vrij primitief vergeleken met de Aardebewoners, maar ze blijken toch taaier dan gedacht.

Samen met de andere kolonisten komt Jake terrecht in de opstand van de Na’vi om hun vrijheid te bewaren. Hij kiest er uiteindelijk voor om de opstandelingen te helpen met hun strijd.

Trailer

★ Lezers van dit artikel lazen ook:

♥ Thank you for reading!

Share on Tumblr

{ 6 comments… read them below or add one }

Alexander 15 september 2009 om 13:13u

The trailer looks pretty good on small screen.
I have the big trailer on HQ from the apple site,
but it’s darker. On this trailer it looks like you
see more/other things because brightness is higher.

Beantwoorden

Caro 17 september 2009 om 15:15u

Ziet er heel heel heel cool uit… Die wil ik niet missen.

Beantwoorden

Stijn Vogels 10 november 2009 om 0:00u

Wanneer gaan we? :)

Beantwoorden

An Claes 6 november 2009 om 15:15u

Absoluut de moeite waard!

Beantwoorden

Stijn Vogels 10 november 2009 om 0:00u

Jij hebt de volledig film al gezien?

Beantwoorden

stein 20 februari 2010 om 20:20u

als een drug zo verslavend en goed
zeker een aanrader

Beantwoorden

Leave a Comment